GC220A24-R7B MEAN WELL 220W 27.2V8A Green Energy Saving Adapter
GC220A24-R7B MEAN WELL 220W 27.2V8A Green Energy Saving AdapterFeatures : 2 stage charging character... Read More
  • Stock: In Stock
  • Model: GC220A24-R7B
  • Weight: 1.10kg
1. We typically ship items within three business days after payment is received.
2. Shipping options include DHL, UPS, FedEx, and EMS.
4. Please verify your address thoroughly when placing your order.
6. The shipping service is responsible for any accidents, delays, or other issues that may arise.
Returns:
We accept many payments,include Paypal,Bank Transfer etc
Tags: GC220A24-R7B
Features :
2 stage charging characteristic
Universal AC input / Full range
Built-in active PFC function, PF>0.94
No load power consumption<1W
3 pole AC inlet IEC320-C14